Karty DVR

Ceny kart DVR do komputerów stacjonarnych kształtują się od od 250 do 6000zł. 

Karty posiadają 1,2,4,6,8,10,12lub 16 wejść co odpowiada dołączeniu takiej liczby kamer. 

Karty 1 lub 2 wejściowe: 

GV 600/1 to karta DVR firmy Geovision wyposażona w magistralę PCI dzięki czemu idealnie sprawdza się w nowczesnych systemach CCTV. Prezetowany model obsługuje 1 audio i 1 kanał wideo. Karta GV-600/1 zapisuje obraz z prędkością 12 kl/s D1, na dysku twardym komputera z wykorzystaniem kompresji H.264, która pozwala na znaczne zredukowanie zapotrzebowania na pamięć dysków i przepustowość łączy sieciowych.

Zaletą modelu GV 600/1 poza niską ceną,jest wbudowany serwer WWW i FTP, który umożliwia oglądanie oraz zapis obrazu poprzez internet. Nagrywanie może odbywać się w kliku trybach takich jak: detekcja ruchu, kalendarz, tryb ciągły lub tryb ręczny. Oprogramowanie jest ciągle rozbudowywane i jego aktualizacja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kart GV.

 Cena netto: 250zł

Karta DVR GV 250/2 firmy Geovision posiada 2 kanały wideo oraz 1 kanał audio. Nagrywanie oraz odtwarzanie obrazu odbywa się z szybkością 12 kl/s. GV 250 / 2 posiada kilka rodzajów kompresji takich jak: MPEG4, Geo H264, Geo Mpeg4 ASP, Geo-Mpeg4 oraz Wavelet, które znacząco polepszają jakość zapisywanego obrazu. Oprogramowanie Geovision zostało bardzo starannie zaprojektowane i umożliwia łatwe wyszukiwanie zarejestrowanych nagrań wg daty lub konkretnej kamery przemysłowej. Dużym atutem jest funkcja kalendarza, która pozwala dokładnie zaplanować czas włączenia rejestracji. Karty 4 wejścowe:

Karta DVR GV 600/4 firmy Geovision wyposażona została w 4 kanały wideo oraz jeden kanał audio. Obraz zapisywany jest prędkością 25 klatek na sekundę na dysku twardym komputera z wykorzystaniem jednego typu kompresji MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 lub Geo Mpeg4 ASP. Dla każdej kamery możemy ustawić indywidualną jakość nagrywania. Ogromną zaletą jest wbudowany serwer WWW i FTP, który umożliwia oglądanie oraz zapis obrazu poprzez internet np. w komputerze czy palmtopie. Nagrywanie może odbywać się w kliku trybach takich jak: detekcja ruchu, kalendarz, tryb ciągły lub tryb ręczny.

 cena netto: 550zł


GV 650/4 to profesjonalna karta DVR firmy Geovision zapisująca obraz z szybkością 50 kl/s. GV650 / 4 posiada 4 kanały wideo oraz 2 kanały audio. Obraz zapisywany jest na dysku komputera i może być wysłany również do serwera. Do zapisu karta GV wykorzystuje jeden z kilku nowoczesnych kodeków takich jak: MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 lub Geo Mpeg4 ASP. Praca w sieci zapewnia dostęp do nagrań oraz funkcji oprogramowania za pośrednictwem internetu lub sieci LAN/WAN. Dzięki temu możemy np. oglądać obraz na żywo na laptopie, palmtopie lub telefonie komórkowym 3G.

Karta Geovision GV 650/4 cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalnych instalatorów CCTV oraz zwykłych klientów chcących zapewnić bezpieczeństwo swojej firmy czy rodziny. Oprogramowanie jest ciągle rozbudowywane i aktualizowane, a najnowsze wersje są dostępne dla wszystkich posiadaczy kart GV.
 

 cena netto 980,00


 

Karta DVR GV 800/4 firmy Geovision rejestruje obraz z szybkością 100 kl/s co pozwala uzyskać płynny obraz w wysokiej rozdzielczości. Możemy do niej podłączyć 4 kamery przemysłowe oraz 4 mikrofony do rejestracji fonii.
Wszystkie dane zapisywane są na dysku twardym komputera. Możemy również wysłać rejestrowane dane do serwera.
Karta Geovision GV 800/4 pracuje w trybie Triplex co oznacza, że jednocześnie możemy oglądać obraz na żywo, zapisywać go oraz przeglądać archiwum nagrań. 
Po podłączeniu karty do internetu możemy oglądać obraz na dowolnym komputerze podłączonym do sieci lub telefonie komórkowym 3G. Praca w sieci umożliwia również powiadomienie o alarmie lub wykryciu ruchu poprzez wysłanie sms lub e-maila.
 

 cena netto: 1180zł


GV 2004 Combo to profesjonalna karta DVR przeznaczona do rejestracji video i audio. GV 2004 zapisuje obraz z szybkością 100 kl/s. Wyposażona została w sprzętową kompresję sygnału wizyjnego i fonicznego, co pozwala na jeszcze bardziej efektywną pracę całego systemu. Obraz możemy rejestrować w pełnym systemie PAL D1 czyli 720 x 576 px. Karta GV 2004 posiada także wyjście na dodatkowy monitor. Oprogramowanie Geovision cieszy się dużym uznaniem na całym świecie. Korzysta z niego szeroka liczba odbiorców począwszy od normalnych osób chcących zapewnić bezpieczeństwo swojej rodziny lub firmy, aż po profesjonalnych instalatorów CCTV opiekujących się rozbudowanymi systemami CCTV. Obraz z kamer można oglądać za pomocą przeglądarki Internet Explorer oraz za pomocą programu DMMultiView. Z poziomu przeglądarki internetowej oraz programu DMMultiView możemy również konfigurować ustawienia urządzenia.

  Karty 6 wejściowe:

 GV 250/6 to karta DVR umożliwiająca rejestrację obrazu z 6 kamer przemysłowych oraz zapis dźwięku z jednego mikrofonu. Rejestrowany obraz jest kompresowany przez jeden z wybranych przez nas kodeków: Geo H264, Geo Mpeg4 ASP, Geo-Mpeg4, MPEG4 lub Walevet i następnie zapisywany jest na dysku twardym komputera. Prędkość zapisu wynosi 12 kl/s.

cena  netto:  370,00

Profesjonalna karta DVR GV 600/6  zapewnia rejestrację obrazu z 6 kamer CCTV z szybkością 25 kl/s. GV 600 / 6 umożliwia również zapis dźwięku z jednego kanału. Geovision GV600 / 6 może pracować w sieci internet oraz sieci LAN/WAN. Dzięki temu możemy oglądać obraz z kamera na innym komputerze lub nawet na telefonie komórkowym (3G). Dużym atutem jest opcja powiadomienie o alarmie poprzez wysłanie sms lub e-maila, co pozwala nam w pełni kontrolować całą sytuację dozorowanego obiektu. Instalacja oraz konfiguracja jest bardzo łatwa dzięki polskiemu oprogramowaniu. Rejestrowany materiał może być dodatkowo zabezpieczony znakiem wodnym. Pomyślnie zaprojektowana wyszukiwarka nagrań umożliwia w łatwy i szybki sposób wyszukać interesujące nas nagranie np. wg data czy kamery. Obraz może być również przybliżany i odtwarzany z różną prędkością.Karta Geovision może rejestrować obraz w 4 trybach:

detekcja ruchu – w chwili wykrycia ruchu oraz kilka sekund przed i po zdarzeniu
kalendarz – każda kamera ma indywidualny harmonogram rejestracji
tryb ręczny – włączenie ręczne
tryb ciągły – nagrywanie odbywa się bez przerwy.

Zapisywany obraz kompresowany jest jednym z kodeków: MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 lub Geo Mpeg4 ASP co pozwala osiągnąć wysoką jakość nagrania przy niewielkim rozmiarze
 

cena netto: 730,00

     KARTY 8 WEJŚCIOWE

GV 250/8 to karta DVR firmy Geovision. GV 250 / 8 wyposażona została w 8 kanałów wideo oraz 1 kanał audio. Dzięki temu możemy jednocześnie rejestrować obraz z ośmiu kamer przemysłowych Obraz zapisywany i odtwarzany jest z szybkością 12 klatek na sekundę. Karta DVR może kompresować obraz jednym z kilku kodeków (MPEG4, Geo H264, Geo Mpeg4 ASP, Geo-Mpeg4 i Wavelet) w celu poprawy jakości obrazu i zmniejszeniu rozmiaru pliku.Rejestrowane obrazy zapisywane są na dysku HDD komputera.  Dodatkowe funkcje karty Geovision GV250/8 to:
sterowanie kamerami
system detekcji ruchu
system powiadomienie o aktywacji alarmu e-mailem lub sms-em
zdalne oglądanie lub nagrywanie obrazu poprzez Internet, telefon trzeciej generacji (3G) lub sieć LAN
prędkość nagrywania 12 klatek na sekundę
kalendarz pozwalający na zaplanowanie konkretnego czasu w którym karta ma nagrywać obraz.
zabezpieczenia cyfrowym znakiem wodnym
E-map(mapa elektroniczna) 

CENA NETTO: 620,00


GV 600/8 firmy Geovision wyposażona jest w 8 kanałów video oraz jeden kanał audio. Obraz rejestrowany jest z szybkością 25 klatek na sekundę. GV600 / 8 może nagrywać obraz w kilku trybach takich jak: detekcja ruchu, oddzielny harmonogram dla każdej kamery przemysłowej, tryb ręczny lub ciągły. Obraz kompresowany jest przez jeden wybrany kodek i zapisywany na dysku twardym komputera PC.braz może być również przesyłany do serwera internetowego.
Geovision GV600 umożliwia oglądanie obrazu poprzez internet, sieć LAN/WAN lub nawet telefon komórkowy 3G. Obraz z kamer można oglądać za pomocą przeglądarki Internet Explorer oraz za pomocą programu DMMultiView. Z poziomu przeglądarki internetowej oraz programu DMMultiView możemy również konfigurować ustawienia urządzenia.

rys. - jak dla GV 250/8 /patrz wyżej/                                               cena netto: 780,00


Karta GV-800/8 PCI-E to najnowsze urządzenie wyposażone w szeregową magistralę PCI-E służącą do przyłączania urządzeń do płyty głównej. Z powodzeniem zastępuje poprzednie magistrale PCI oraz AGP. Ulepszona konstrukcja nowej magistrali eliminuje konieczność dzielenia pasma pomiędzy kilka urządzeń, gdyż każde połączone jest bezpośrednio z kontrolerem. GV-800/8 PCI-E umożliwia rejestrację obrazu i dźwięku na twardy dysk komputera, może obsługiwać równocześnie 8 kanałów video i 4 kanały audio. Rejestracja obrazu odbywa się z szybkością 100 klatek na sekundę (PAL) co umożliwia uzyskanie płynnego i czystego obrazu w wysokiej jakości. Karta DVR do kompresji obrazów wykorzystuje jeden z wielu dostępnych kodeków MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 lub Geo Mpeg4 ASP. Praca w trybie Triplex pozwala jednocześnie zapisywać obraz z kamer, oglądać go oraz przeglądać archiwalne nagrania.

Dodatkowe funkcje karty GeoVision GV800/8 PCI-E
sterowanie kamerami PTZ; Ademco, Pelco, Samsung, Sensormatic, VCL, Lilin, Cannon, Dynacolor, Sony, Panasonic, Kalatel, Mintron, DigiDome.
zabezpieczenie znakiem wodnym.
oprogramowanie oraz instrukcja po polsku.
automatyczna kompensacja światła.
automatyczne wzmocnienie sygnału wizji.
E-map(mapa elektroniczna).
możliwość podłączenia karty GV NET oraz karty GV A16.
możliwość podłączenia instalacji alarmowej.

Obraz z kamer można oglądać za pomocą przeglądarki Internet Explorer oraz za pomocą programu DMMultiView. Z poziomu przeglądarki internetowej oraz programu DMMultiView możemy również konfigurować ustawienia urządzenia.

 cena netto: 2200,00


GV 2008 to zaawansowany model karty DVR rejestrującej obraz i dźwięk z kamer przemysłowych. Karta GV2008 wyposażona jest w najnowsze rozwiązania CCTV, które dotychczas były niedostępne w kartach  cena netto: 3400,00

Urządzenie rejestruje obraz z szybkością 200 kl/s. Ogromną zaletą jest zapis i podgląd obrazu w pełnej rozdzielczości PAL D1 720 x 576 pikseli.

Karta GV posiada 8 wejść wideo i 8 wejść audio. Możliwe jest również połączenie dwóch kart GV 2008 w jednym komputerze, co zapewni obsługę 16 kamer CCTV i 16 mikrofonów.

Dodatkowe funkcje systemu  
Harmonogram nagrań
Szczegółowa detekcja ruchu
Możliwość integracji z systemami CCTV
Możliwość rozbudowy systemu

Obraz z kamer można oglądać za pomocą przeglądarki Internet Explorer oraz za pomocą programu DMMultiView. Z poziomu przeglądarki internetowej oraz programu DMMultiView możemy również konfigurować ustawienia urządzenia.

                                                                                                                                                           KARTY 10,12 PORTOWE oferta tylko na e-mail , po złożeniu zapytania /patrz kontakt/ 

KARTY 16 PORTOWE

GV 600/16 umożliwia obsługę 16 kamer CCTV oraz jednego mikrofonu. Karta DVR rejestruje obraz z prędkością 25 klatek na sekundę. Pracuje ona w trybie triplex co oznacza, że możemy jednocześnie oglądać obraz na żywo, przeglądać archiwum oraz nagrywać obraz. Karta Geovision oferuje płynny obraz o wysokiej jakości. Dużym atutem jest jest możliwość pracy w sieci internet oraz LAN/WAN. Dzięki temu możemy zdalnie przeglądać obraz z kamer np. na laptopie lub nawet telefonie komórkowy 3G. Funkcja detekcji ruchu pozwala na rejestrowanie obrazu w momencie wykrycia ruchu, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca na dysku oraz eliminuje konieczność zakupu detektorów ruchu. Dla każdej kamery możemy ustawić indywidualny dzień i godzinę w której ma rejestrować obraz. Kodeki używane przez kartę Geovision zapewniają wysoką jakość obrazu przy nie dużym rozmiarze plików. GV 600 / 16 posiada również możliwość wysłania powiadomienia poprzez sms lub e-maila w momencie aktywacji alarmu lub wykrycia ruchu w dozorowanym obszarze.
   CENA NETTO: 1040,00


 GV 650/16 to karta DVR przeznaczona do cyfrowej rejestracji obrazu i dźwięku. GV650 / 16 umożliwia zapis obrazu z 16 kamer CCTV oraz rejestrację dźwięku z 2 mikrofonów. Obraz z prędkością 50 kl/s zapisywany jest na dysku twardym znajdującym się wewnątrz komputera. Obraz może być również wysyłany na serwer. Karta Geovision pracuje w trybie Triplex, co oznacza, że możemy jednocześnie oglądać obraz na żywo, rejestrować go oraz przeglądać archiwum nagrań.
Obraz może być rejestrowany w trybie ręcznym, ciągłym, detekcji ruchu oraz według zaplanowanego harmonogramu. Dzięki tak różnym trybom możemy dokładnie zaplanować czas i sposób zapisu obrazu dla każdej kamery osobno.  Pliki video są kompresowane przez jeden z kodeków MPEG4, Wavelet, GeoMPEG-4, Geo H264 lub Geo Mpeg4 ASP co pozwala osiągnąć wysoką jakość obrazu przy małym rozmiarze nagrania. GV 650/16 posiada wbudowany serwer WWW i FTP co pozwala oglądać obraz oraz sterować kamerami poprzez internet, sieć LAN/WAN, a nawet telefon komórkowy 3G. Zapisane pliki możemy wyszukać w bardzo łatwy sposób dzięki rozbudowanemu systemowi wyszukiwania, który umożliwia wyszukanie nagrań po dacie lub kamerze. Dodatkowe funkcje GV 650:

informacja poprzez sms lub e-mail o aktywacji alarmu lub wykryciu ruchu
automatyczna kompensacja światła
zabezpieczenie znakiem wodnym
współpraca z instalacją alarmową
częsta aktualizacja oprogramowania
aplikacja Watch Dog restartująca system po chwilowych spadach napięcia

Obraz z kamer można oglądać za pomocą przeglądarki Internet Explorer oraz za pomocą programu DMMultiView. Z poziomu przeglądarki internetowej oraz programu DMMultiView możemy również konfigurować ustawienia urządzenia.

cena  netto: 1900,00


GV-800/16 PCI-E to karta DVR firmy GeoVision wyposażona w szeregową magistralę PCI-E służącą do przyłączania urządzeń do płyty głównej. Zastępuje ona poprzednie magistrale PCI oraz AGP. Konstrukcja nowej magistrali eliminuje konieczność dzielenia pasma pomiędzy kilka urządzeń - każde urządzenie PCI-Express jest połączone bezpośrednio z kontrolerem. Urządzenia mogą jednocześnie przekazywać sygnał w obydwu kierunkach (full-duplex). GV-800/16 PCI-E zapewnia rejestrację obrazu z 16 kamer CCTV oraz zapis dźwięku z 4 torów fonicznych, zapisuje obraz z prędkością 100 klatek na sekundę na dysku HDD komputera PC. Karta Geovision pracuje w trybie pełnego Triplexu co pozwala na jednoczesny pogląd obrazu z kamer, jego rejestrację oraz przeglądanie archiwum nagrań. 

cena netto: 2700,00


GV-4016 to najwyższej jakości komplet dwóch kart DVR firmy GeoVision, zapewniają one cyfrowy zapis sygnałów audio/wideo w systemach telewizji przemysłowej. Zostały zaprojektowane z myślą o pracy w dużych systemach nadzoru wideo, w których przede wszystkim stawia się na najwyższą jakość uzyskiwanych nagrań. Karty DVR GV-4016 posiadają 4 wejścia typu DVI (po 2 na każdą z kart) do których możemy podłączyć 16 kamer i 16 mikrofonów (8 kanałów wideo i 8 kanałów audio na każdą z kart). Zestaw kart GV-4016 oferuje sprzętowe kodowanie sygnałów wideo w formacie H.264, który pozwala na znaczne zredukowanie zapotrzebowania na pamięć dysków i przepustowość łączy sieciowych. Korzystając z kodeka H.264 możemy na tej samej przestrzeni dyskowej zapisać ponad 30% więcej materiałów wideo bez pogarszania jakości obrazu, jak to ma miejsce w przypadku innych metod kompresji (np. MPEG-4). Dodatkowo w celu umożliwienia optymalnego dopasowania jakości nagrań wideo do wymagań systemowych, karty GV-4016 DVR zapewniają kompresję programową w kilku formatach (Geo MPEG4, Geo MPEG4(ASP), Geo H264, Geo H264 V2).Karty GV-4016 GeoVision rejestrują obraz w czasie rzeczywistym w rozdzielczości D1 z częstotliwością odświeżania na poziomie 480 kl./s (NTSC) / 400 kl./s (PAL) (po 240 kl./s NTSC i 200 kl./s PAL na każdą z kart), co pozwala na uzyskanie płynnych i niezwykle szczegółowych nagrań wideo, zapewniających skuteczną wideoweryfikację osób i zdarzeń alarmowych. Dużą zaletą urządzenia jest możliwość zarówno programowej, jak i sprzętowej regulacji rozdzielczości obrazu: 720 x 480 (NTSC) / 720 x 576 (PAL).

Główne cechy użytkowe kart GV-4016:
Najlepsze na rynku oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym w systemach telewizji przemysłowej,
Wsparcie dla modułu GV-NET/IO (możliwość sterowania kamerami obrotowymi PTZ oraz możliwość współpracy z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak: czujniki, alarmy, bramki, rozszerzenia liczby wejść i wyjść kartami GV-IO 12-IN i GV-IO 12-OUT),
Sprzętowa funkcja Watchdog (zabezpieczenie przed zawieszeniem systemu).

Specyfikacja technicznaKanały wideo 16
Kanały audio 16
Prędkość wyświetlania 480 kl./s (NTSC) / 400 kl./s (PAL)
Prędkość nagrywania 480 kl./s (NTSC) / 400 kl./s (PAL)
Typ kompresji H.264
Rozdzielczość obrazu 720 x 480 (NTSC) / 720 x 576 (PAL)

 

cena netto: 5300,00

________________________________________________________________________________
 

Alarmy - profesjonalne systemy alarmowe Alarmy - profesjonalne systemy alarmowe Systemy sygnalizacji włamania i napadu Monitoring, TV przemysłowa Kontrola dostępu i RCP Domofony i Wideodomofony Anteny Kontakt